شبکه بهداشت و درمان محموداباد
۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
br ENGLISH
تاریخ: 1395/08/09 تعداد بازدید: 47
گزارش تصويري افتتاح ايستگاه سلامت در پارك طاهباز
گزارش تصويري افتتاح ايستگاه سلامت اورژانس 115 در پارك طاهباز شهر محمودآباد

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد، ايستگاه سلامت پايگاه اورژانس 115 محمودآباد در داخل پارك شهري طاهباز در خيابان امام افتتاح شد.

دكتر توان مديرشبكه بهداشت و درمان در حاشيه اين افتتاح،طي گفتگويي اظهار داشت: ايستگاه سلامت اورژانس 115 به منظور ارائه خدمات آموزشي و خدمات كمك‌هاي اوليه فشارخون و قند خون و استقرار به‌عنوان يك جايگاه دائمي و يكي از كدهاي اورژانس با همكاري شهرداري محمودآباد افتتاح شد.

وي افزود: اين ايستگاه با حضور فرماندار و امام جمعه،شهردار ومسؤلان شهرستان افتتاح شده و بنا داريم درنقاط ديگر اين شهرستان ايستگاه سلامت را بصورت ثابت داير كرده و بنا داريم در هر روز 115 دقيقه با حضور كارشناسان،تكنسين هاي اورژانس و رابطين بهداشتي به ارائه خدمات و كمك‌هاي اوليه و آموزش‌هاي به مردم، مسافران و ورزشكاراني كه از اين پارك به عنوان محل ورزش استفاده ميكنند،در راستاي چشم انداز سند ملي پيشگيري و كنترل بيماريهاي غيرواگير به خدمت رساني اهتمام بيشتري داشته باشيم.

دبير كارگروه سلامت و غذايي شهرستان اضافه كرد: اين برنامه‌ با همكاري شبكه بهداشت و درمان شهرستان  در بخش سند ملي بيماري‌هاي غير واگير به كنترل فشارخون و قند خون شهروندان اقدام كرديم و در حال حاضر نيز پرسنل اورژانس به اين مكان ميآيند و زمان استفاده خانوادههاي همجوار و ساير مردم و مسافران از پارك خدمات كاملا رايگان به آنها ارائه مي‌دهيم.

دكتر توان در انتها از تعامل و همكاري مستمرو بين بخشي شهرداري محمودآباد تشكر كرد و افزود: شهرداري محموداباد هم چنين در اقدامي تحسين برانگيز كوچه جنب پايگاه مركزي اورژانس 115 را بنام اين پايگاه نام گذاري كرد.

 
 
 
 
 
 
 
گزارش تصويري افتتاح ايستگاه سلامت در پارك طاهباز
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal